Aktuálne počasie: Hotel Racek ubytovanie Cerna v Posumavi Aktuálne počasie: skoro zataženo
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 10 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Racek / ubytovanie Cerna v Posumavi

Hotel Cerna v Posumavi Racek
 
Hotel Racek sa nachádza v najrozsiahlejšej rekreačnej oblasti južných Čiech, v obci Černá v Pošumaví, na brehu Lipenského jazera. Táto krásna rekreačná oblasť leží z prevažnej časti v chránenej krajinnej oblasti Šumava a má jedinečné prírodné podmienky pre zimnú i letnú rekreáciu.

Černá v Pošumaví - Hotel Racek
ponúka ubytovanie v 22 izbách a to v 7 dvojposteľových izbách a v 15 dvojlôžkových izbách s možnosťou až dvoch prísteliek. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, sušičom vlasov, televízorom s príjmom satelitných programov, minibarom a pripojením na internet Wi-Fi. Raňajky sú podávané formou bufetu od 8:00 do 10:00 hodín v hotelovej reštaurácii.

Ubytovanie na Šumave Hotel Racek služby
Pre hotelových hostí je pripravený wellness program v podobe sauny, vírivých kúpeľov a posilňovne. K hotelovým službám patrí zmenáreň, sekretárske služby, internetové pripojenie Wi-fi v areáli hotela.
Pred hotelom sa nachádza detský kútik s pieskoviskom a multifunkčné športové ihrisko. Parkovisko je pred hotelom. Pre cyklistov a motorkárov sú pripravené uzamykateľné priestory. Vodné športy a kúpanie s pieskovou alebo trávnatou plážou ponúka cca 30 metrov vzdialené Lipenské jazero a samozrejme rybárčenie.

Svadby a firemné akcie v hoteli Racek
Pre novomanželov v hoteli Racek radi pripravia nevšednú svadobnú hostinu spolu s ubytovaním a podľa priania aj výzdobu izby, šampanské atď. Špeciálna cenová ponuka je pripravená pre organizátorov firemných akcií, teambuildingov, školení a podobne zameraných akcií. Pre hotelových hostí je možné zabezpečiť športové, rekondičné a aróma masáže (nie sú v cene pobytu), ktoré je potrebné objednať.

Lipno Ubytovanie Černá v Pošumaví ubytovňa a chatky
Do ponuky hotela Racek patrí aj ubytovanie na hotelovej ubytovni s celkovou kapacitou 30 lôžok priamo v hoteli. Ubytovňa má spoločné sociálne zariadenie. V letných mesiacoch (máj-september) môžu hostia využívať 2 - 4 lôžkové drevené chatky, ktoré sú v areáli hotela na brehu Lipenského jazera. V blízkosti chatiek je nové spoločné sociálne zariadenie, veľké ohnisko a bistro s rýchlym občerstvením.

Dovolenka na Lipne Kultúra a výlety do okolia
V blízkosti hotela je novo vybudovaný ZOO kútik, ktorý iste poteší nielen malých návštevníkov. V blízkom okolí hotela (cca 100 m) sa nachádza letné kino, ktoré je v prevádzke v mesiacoch júl a august, 300 m od hotela je púť s atrakciami a stánky. Každoročne v lete sa môžete zviesť historickou parnou mašinkou, ktorá prechádza mestami a obcami južných Čiech (na týchto trasách leží mesta Český Krumlov, Volary, Hluboká nad Vltavou, České Budejovice, Lenora, Prachatice). V obci Horice na Šumave (7 km) si nenechajte ujsť jedinečné predstavenie v prírodnom divadle - tzv Horické pašiové hry. A prehliadku mesta a zámku v Českom Krumlove alebo exkurziu do pivovaru Eggenberg a do grafitových baní, ďalej prehliadku zámku Rožmberk a kláštora vo Vyšnom Brode.
 
Hotel Cerna v Posumavi Racek - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Cerna v Posumavi Racek - hotel má reštauráciuHotel Cerna v Posumavi Racek - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Cerna v Posumavi Racek - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Cerna v Posumavi Racek - možnosť pripojenia na internetHotel Cerna v Posumavi Racek - k dispozícii letná terasaHotel Cerna v Posumavi Racek - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Cerna v Posumavi Racek - Iybz sú vybavené televízoromHotel Cerna v Posumavi Racek - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Cerna v Posumavi Racek - Izby s vlastnou toaletou